piątek, 7 lutego 2014

Siatkarze-do dzieła!

Niedawno ktoś w komentarzach narzekał na brak możliwości rozwijania sportowych zamiłowań bo za korzystanie z czchowskiej hali sportowej trzeba płacić. Nie do końca tak jest, a możliwości bezpłatnego sportowego korzystania z tego obiektu, naprawdę jest wiele. !6 lutego br. będzie kolejna okazja do skorzystania z hali, ponieważ właśnie na ten dzień zaplanowano Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej. Wprawdzie za udział w turnieju trzeba będzie zapłacić wpisowe (minimum 100 zł od drużyny), lecz cała zebrana w ten sposób kwota przeznaczona zostanie na leczenie chorego na nowotwór 4-letniego Filipka. Wyjątkowa to okazja na połączenie przyjemnego z pożytecznym, a więc do dzieła! Szczegóły w MOKSiR lub pod telefonem 886 436 793. 

4 komentarze :

 1. Turniej Charytatywny - bardzo dobry cel , ale po wcześniejszym takim turnieje amatorskie zespoły nie chcą uczestniczyć , ponieważ to był pokaz siły ze strony drużyn zawodowych , a nie zabawa ma szlachetny cel !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Podpowiem organizatorom pomysł pogrupowania drużyn i stworzenia grupy autentycznych amatorów. Jednak zanim to nastąpi warto wziąć udział w imprezie - w tym wypadku naprawdę cel uświęca środki i nawet ostatnie miejsce doda cegiełkę do solidnego muru wsparcia dla chorego chłopca.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie chodzi o ostatnie miejsce , tylko o sposób potraktowania tych chłopaków . Mieli wtedy taki zapał do tego . Sami garneli się do Turnieju , teraz nie sposób ich namówić .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obiecałem zwrócić na to uwagę organizatorom i słowa dotrzymam.

   Usuń