środa, 5 lutego 2014

Dlaczego chętniej uwodzą żonatychOd dawna już wiadomo, że żonaci mężczyźni są dla kobiet bardziej pociągający od tych wolnych. Badania socjologów, seksuologów i wszelkich innych naukowców w pełni potwierdziły występowanie tego zjawiska, a wyprowadzane przez nich teorie usiłują go wyjaśnić. Akademickie rozważania mają jednak to do siebie, że nie bardzo przystają do praktyki, a jaka ona jest? Poznajmy kilka autentycznych wypowiedzi pań, które taką „przygodę” przeżyły lub nadal przeżywają.

-  Robię to z chęci dowartościowania się. Wyobraź sobie: spotykasz się z mężczyzną, który teoretycznie musi trzymać ręce przy sobie, bo jest żonaty. A ulega mi, czyli musi uważać mnie za wyjątkową, skoro pozwala sobie zapominać o zasadach. Czuję wtedy, że jestem lepsza od jego żony
- "Zakazany owoc smakuje najlepiej" –to jedna z najczęstszych odpowiedzi udzielanych przez dziewczyny na pytanie, dlaczego uwodzą żonatych.
- Poczucie bezpieczeństwa. Romans z żonatym jest niczym poduszka powietrzna w rozbitym samochodzie. Wiesz, że wyjdziesz z tej sytuacji bez szwanku, a jeszcze zyskasz.
- Ze starszym jest pewniej. Ma on doświadczenie życiowe, mądrość, erudycję. Potrafi zachować się w towarzystwie. Posiada też finanse. Może nie zawsze majątek, ale to więcej niż nic, który mają w kieszeniach rówieśnicy.
- Bo jest przyjacielem, opiekunem, doradcą i kochankiem.
- Romans z żonatym jest jak hazard. Sport. Za każdym razem się zastanawiasz: ulegnie czy nie. Im bardziej się tobie opiera, tym lepsza jest zabawa.
Drodzy żonaci panowie, wiedząc już, że możecie w każdej chwili stać się swoistym trofeum, znając motywy jakimi kierują się młodsze od was (to stała prawidłowość!) kobiety, oraz mając cały czas na uwadze, że to nie wy jesteście zdobywcami, możecie na spokojnie rozważyć czy warto ryzykować skok w bok i ewentualny rozpad waszego związku. Tak nawiasem mówiąc, ciekawa jest obecnie mentalność i moralność kobiet. Mężczyzn z resztą też!

2 komentarze :

  1. Starsi panowie myślą że są w centrum zainteresowania,a to że nie zawsze myślą logicznie to jest druga strona.Młode panie wolą oczywiście starszych panów ze względu na doświadczenie no i oczywiście na kasę i prezenty.Mężczyżni są szczęśliwi /panienki/również to podnosi ich libido i ego.Cóż żona czy partnerka./one nie są tak atrakcyjne/Obce ciało zawsze jest bardziej pożądane.Pozdrawiam PANÓW I PANIE RÓWNIEŻ /bądzcie cierpliwi oni się opamiętają.

    OdpowiedzUsuń
  2. Małe nieporozumienie! W poście jest o ŻONATYCH mężczyznach! A dlaczego panie wybierają starszych od siebie, też jest wyżej omówione. Jednak - jak same mówią - robią to także dla sportu, hazardu i chęci skosztowania zakazanego owocu.Dlatego nie można stawiać na pierwszym miejscu, jako powodu takie postępowania, kasy i prezentów!

    OdpowiedzUsuń