czwartek, 5 grudnia 2013

Delikatesy w innym miejscu

Dość popularny u nas sklep Delikatesy Centrum, do wczoraj funkcjonujący obok Banku Spółdzielczego Rzemiosła, od dzisiaj działa w nowym budynku, usytuowanym na terenie firmy Rabek. Czy zmiana lokalizacji była dobrym posunięciem, czas i klienci pokażą. Podczas pierwszego dnia działania sklepu w nowym miejscu, serwowano gorące kiełbaski, było też szereg promocji, z których - jak można było zaobserwować - klienci chętnie korzystali. Jako, że Centrum działać będzie w budynku, w którym już znajdują się inne sklepy, wygląda na to, że zaczyna nam się tworzyć w Czchowie mała galeria handlowa. Może z czasem zakasujemy sądeckie Trzy Korony? Pewne podobieństwa już są - trochę za małe parkingi!

2 komentarze :

  1. Panowie to już jest Jurków,nie Czchów! Na głownej stronie DC mozna sprawdzić-Jurków 53B gmina Czchów.W Czchowie niestety juz niewiele co pozostało.Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wprawdzie tablica z napisem "Jurków" znajduje się nieco dalej ale spierać się nie będziemy. Generalnie chodzi nam o teren gminy Czchów. Ale tak, przyszła ewentualna galeria znajdować się będzie w Jurkowie.

      Usuń