niedziela, 22 grudnia 2013

Czyżby podpalacz?

Nasi strażacy gasili dziś pożar w miejscowości Piaski Drużków. To już czwarty w tym roku tam pożar i to prawie w tym samym rejonie Drużkowa. Piąty - też tam - był w ubiegłym roku. Wygląda to na działanie jakiegoś podpalacza i jeśli policja szybko nie ustali, że to tylko zły zbieg okoliczności, to może zacząć być niebezpiecznie. Piromani rzadko kiedy sami zaprzestają swej działalności! A wszystko, jak dotychczas, wskazuje na taką zbrodniczą działalność.

8 komentarzy :

 1. Tak, wiemy, że podejrzany o dokonywanie podpaleń w miejscowości Piaski Drużków został aresztowany na trzy miesiące. Wiadomość o tym podała na swej stronie policja oraz portale Informator Brzeski i Brzesko.ws. Natomiast czchowscy strażacy, na swojej stronie internetowej, odnoszą się do tej informacji.

  OdpowiedzUsuń
 2. i właśnie co do odnoszenia się do tej informacji z waszej strony jest straszna niespójność

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O obawie, iż za pożarami w P. Drużkowie może stać podpalacz pisaliśmy przed aresztowaniem człowieka podejrzanego o podpalenia - to raz, w późniejszym komentarzu napisaliśmy, że taki osobnik został już zatrzymany - to dwa, o jaką więc niespójność chodzi?

   Usuń
 3. Wprost przeciwnie, z przeprowadzonego wśród uczestniczących w tamtejszej akcji strażaków wywiadu wynika, że będąc najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu???? to był czy nie ....???? od przeprowadzania wywiadów jest policja;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak powszechnie wiadomo, strażacy nie mają na wyposażeniu alkomatów więc stwierdzić jednoznacznie czy był pod wpływem czy też nie, nie byli w stanie. Nie są z resztą do tego upoważnieni. Wywiady przeprowadzają też dziennikarze, a na serio: chodzi o wewnętrzne rozpytanie wśród strażaków, którzy zauważyli gościa lub mieli z nim kontakt podczas akcji, jak wówczas się zachowywał. Dzisiaj już wiadomo, że taki wywiad przeprowadziła także policja.

  OdpowiedzUsuń
 5. nie róbmy z chłopaka niewiadomo kogo!!

  OdpowiedzUsuń
 6. <3 PSP Brzesko;*

  OdpowiedzUsuń