piątek, 5 grudnia 2014

Podziałało!

Można?... Okazuje się, że da się jednak podać do wiadomości publicznej skład Rady Miejskiej i funkcje poszczególnych jej członków, co Czas Czchowa na swej stronie internetowej właśnie uczynił. Szkoda tylko, iż trzeba się o to upominać. Dobra informacja, to szybka informacja, z czego najwyraźniej niektórzy nie zdają sobie sprawy.
Prawie tygodniowe oczekiwanie na, tak ważne dla naszego lokalnego środowiska, informacje są powodem niezdrowych rozważań, dociekań, a nawet podejrzeń. Tacy już my Polacy jesteśmy, że we wszystkim czego nie znamy, dopatrujemy się spisków, kombinacji, machlojek - a już szczególnie w kontekście ostatnich wyborów.  Dobrze by było aby redakcja gminnego magazynu informacyjnego zawsze o tym pamiętała i nigdy więcej nie prosiła o uzbrojenie się w cierpliwość. Po to jest aby nas szybko i wyczerpująco informować o ważnych (i tych mniej także) dla wszystkich sprawach.
PS. Panie O. - proszę teraz zerknąć na www.czaschowa.pl i zamiast trudzić umysł, graniczącymi z fantastyką dociekaniami, zapoznać się ze strukturą naszej Rady Miejskiej.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz